4/27/17

Kardashian Glow | Platinum Bronzer

Solaariumikreemidest ma ei olegi siin varem juttu teinud, kuigi päikesevanne ma aeg-ajalt võtan. Olen üldiselt kasutanud ühekordseid pakendeid ja neid ka mitte alati. Minu kreemitamine enne solaariumit sõltus tujust ja viitsimisest. Tegelikult olen suurepäraselt kursis, kui erinev on päevitamine kreemiga ja ilma.

Nähes D päike kodulehel Kardashian Glow solaariumikreeme nii soodsa hinnaga, otsustasin et teen omale väikese kingituse ja tellin ära, enne kui sooduspakkumine läbi saab. Nimelt kaks Kardashian Glow solaariumikreemi on SALE "letis" 50% soodustusega. Tellisin omale veidi kallima, Platinum Bronzer solaariumikreemi, mille tavahinnaks on pea 100 eurot. Varasemalt antud sarja kreeme ma kasutanud ei ole, seega läksin ehku peale välja ja lootsin, et tegemist on vastavalt tavahinnale, hea tootega. Ah, mis ma seletan, tegelikult lootsin sisimas, et lõhnab hästi :D Solaariumikreemide puhul ma tohutult naudin head lõhna ja elamust!


Info kreemi kohta D päike kodulehelt:

• Ultra Pure pruunistajate segu DHA`st ning karamellist tagab kohese ning järk-järgulise tulemuse
• Airbrush Finish tehnoloogia tagab sileda naha, oled alati sensuaalne
• Kofeiin toniseerib ning pinguldab naha siledama väljanägemise nimel
• Eco Glam Base™ koostis, mis on parabeeni-, kanepi-, gluteeni-, aaloe-, silikooni- ning sulfaadivaba tagab tumeda päevitustulemuse
• Vanilla Lust aroom jätab nahale tundideks vastupandamatu lõhna.Pakend näeb välja väga luksuslik, kuldne ja olenevalt valgusest kerge hõbedase läikega. Kreemi kogus on korralik ja pudelit on mugav käes hoida.

Olgu öeldud, et tegemist on tõeliselt kõva pruunistajaga. Mõned kuud tagasi aset leidnud päevituskosmeetika koolitusel õppisime erinevate solaariumikreemide liikide kohta ja antud tootes on esindatud nii pruunistajad, mis annavad kohese efekti kui ka DHA, mille efekt võimendub järk-järgult.

Lõhn on minu jaoks harjumatult mahe ja tagasihoidlik. Võiks isegi öelda, et naturaalne. Peale päevitamist on lõhna veel tunda, kuid hajub siiski kiirelt, võrreldes teiste kreemidega mida varasemalt kasutanud olen. Pigem olen harjunud, et enamus kreemidest lõhnavad tugevalt ja väga magusalt/värskelt. Aga ega ma ei peagi nagu lõhnakuuseke iga kord solaariumist väljuma.

Päevitustulemus jääb intensiivne ja ühtlane ning nahk siidine ja pehme. Vahe on meeletu! Solaariumikreemi kasutades saab päevitusseanside vahe pikemaks venitada, sest tulemus püsib kauem ja on ilusam.

Soodushinnaga solaariumikosmeetika leiate SIIT!

No comments:

Post a Comment