5/2/17

Eva Professional | Juuksehooldus
Paar postitust tagasi lubasin kirjutada mõningatest põnevatest toodetest, mis on pärit E4 ilusalongist. Täna on fookuses Eva Professional tooted, millega mul varasem kokkupuude täielikult puudus.
Need kaks väikest pontsikut on Eva Professional Vitamin Recharge puhastuspalsamid. Üks originaal, teine apelsini. Mõlemad lõhnavad imeliselt! Originaal on pigem magusama lõhnaga ja apelsin mõnusa tsitruselise nüansiga. Puhastuspalsameid on rikastatud vitamiinidega ning need ei sisalda sulfaate, parabeene, silikoone, allergeene, sünteetilisi värvaineid, alkoholi.

Vitamin Recharge puhatuspalsamid on minu jaoks üsna sarnased. Vahutavad pigem tagasihoidlikult, aga puhastavad siiski hästi, ilma juukseid kuivatamata. Parima tulemuse saab, kui jätta puhastuspalsam hetkeks mõjuma. Peale pesu jäävad juuksed libedad ja mõnusalt pehmed.


Jojoba Rain niisutav juuksetoonik on saanud täiesti asendamatuks! Ütlen ausalt, et mul ei ole varem vist nii hea lõhnaga, tõeliselt toitvat ja niisutavat spreipalsamit olnud. Alates selle piimja juuksetooniku kasutuselevõtust ei ole ma pidanud rinda pistma mitte ühegi pusaga! Peale pesu pusad lihtsalt libisevad ise lahti. Suurepärane toode ja mulle, kui hetkel juuksepikenduste kandjale hädavajalik! Aeg-ajalt hommikuks lõpuni punumata, ära magatud juukseotsad, mis on üleöö tuustiks muutunud muudab sprei tagasi pehmeks ja siledaks.Vahva nimega Oh Là Là palsami näol on tegemist juustesse jäetava geelja palsamiga, mis sisaldab vitamiine ja merevetikaid. Tegemist on pigem kergelt niisutava tootega, mida võib pea juurtest otsteni peale kanda. Ei jäta juukseid raskeks, kuid muudab juuksed kergemini kammitavaks, siledamaks. Juukseotsad vajavad siiski veidi rohkem niisutust, kui Oh Là Là palsam pakkuda suudab, seega on alati paralleelselt kasutusel ka Jojoba Rain juuksetoonik. Koos moodustavad need kaks ideaalse kombo!

Eva Professional juuksehooldustooted leiate E4 ilusalongist Viljandist, kui olete kaugemalt, siis Fahle ilusalongis peaks ka tooted täitsa saadaval olema!

No comments:

Post a Comment