5/14/17

YNB | Kehahooldus

Täna on fookuses Fahle Ilusalongi poolt välja töötatud Your Natural Body kehahooldustooted. Taas on tegemist toodetega, millest mul varem õrna aimugi ei olnud.

Minu südame, esimesest kasutuskorrast, võitis kehapesu vaht! Jumalik viinamarja lõhn ja välimus nagu magustoidul. Heleroosa vaht on tihke, aga samas pehme ja õhuline! Sisaldab õrnalt nahka koorivaid osakesi, seega sobib ka igapäevaseks kasutamiseks. Koorivad osakesed on pisikesed ja neid on täpselt parajal määral, et mitte igapäevaselt kasutades nahale liiga teha.

Teiseks YNB tooteks minu vannitoariiulil on tsitruselõhnaline kehakoorija "Greip" viinamarjaseemneõli ja sheavõiga. Tegemist on suhkrukoorijaga, mis sobib suurepäraselt neil hetkedel, kui nahk vajab tugevamat koorimist, minu puhul näiteks, päev enne päevitamist. Kehakoorijas õlidega koonerdatud ei ole, sest peale protseduure nahk kreemitamist ei vaja, pigem on tunne nagu oleks äsja tsitruselõhnalist kehaõli kasutanud. Väga mugav!YNB tooted on valminud käsitööna ja valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid õlisid, kuivatatud taimi ja looduslikke ekstrakte.

Minu Your Natural Body tooted on pärit E4 ilusalongist Viljandist. Tooted on saadaval ka Fahle Ilusalongi e-poes või Your Natural Body kodulehel.

1 comment: